عرض سلام و ادب

 

خواهشمندیم قبل از ارسال آثار موارد ذیل را مطالعه نمائید.

 

 

دوستانی که فبلا در همایش ثبت نام کرده اند،از طریق صفحه ورود اینجا اقدام به ورود به سیستم نمایند.پس از ثبت نام فرم اطلاعات مجدد برای شما قابل رویت خواهد بود،درفرم جدید اطلاعات ذیل را بروز نمائید.

 

  1. نام
  2. نام خانوادگی
  3. جنسیت
  4. کد ملی
  5. نام کاربری
  6. محل اقامت (استان-شهر)

 

در صحت اطلاعات ورودی نهایت دقت را داشته باشید،زیرا سایر ارتباطات آینده (دعوت ، قرارداد و ...) بر اساس همین اطلاعات و بصورت خودکار در پرونده شما درج خواهد گردید.

 

پس از تکمیل و تایید اطلاعات ارسال آثار امکان پذیر خواهد شد.

 

در ارسال اطلاعات برای سهولت کار بهتر است فایلهای ارسالی را به صورت یکجا فشرده (ZIP/ RAR) نمایید و سپس اقدام به بارگذاری نمائید.

پس از تکمیل فرم ارسال آثار پیامکی حاوی کد اثر برای شما ارسال خواهد شد. کد را برروی ماکت اثر درج نمائید و اثر را به آدرس ذکر شده در فرم فراخوان در روز مقرر ارسال نمایید.

امکان ارسال بی نهایت اثر برای هر هنرمند فراهم گردیده ، فقط دریافت آثار بر اساس کد میباشد، دقت فرمائید برای هر اثر خود یک کد دریافت نمائید و از ارسال مجموعه آثار خود در قالب یک کد جدا خودداری فرمائید.

 

تذکر مهم1:اگر پیامک حاوی رمزعبور(کدرهگیری) برای شما ارسال نشده و یا نمیشود.ممکن است از سرویس مسدودسازی پیامک های تبلیغاتی استفاده کرده باشید.در این صورت از طریق فرم ارتباط با ما مشکل را مطرح کرده تا با تلفن همراه شما تماس گرفته شود و رمز عبور برای شما خوانده شود.

 

تذکر مهم2:آن دسته از هنرمندانی که موفق به ثبت نام در همایش نشده اند،برای ارسال آثار میبایست ابتدا در سایت ثبت نام کرده و پس از تکمیل و تائید اطلاعات نسبت به ارسال آثار و دریافت کد اقدام نمایند.

طراحی سایت، آفرید